sprzedaż firmy, sprzedaż przedsiębiorstwa, szukam inwestora,

Temat: slalom gigant pań
wygrała piękna Rienda a kulkę zdobyła finka Tania

1 Rienda Contreras Maria Jose SPA 02.20.18
2 Poutiainen Tanja FIN 02.20.48
3 Hosp Nicole AUT 02.20.69
4 GĂśrgl Elisabeth AUT 02.20.76
5 GĂśtschl Renate AUT 02.21.28
6 Simard Genevieve CAN 02.21.39
7 Ertl Martina GER 02.21.41
8 Kostelic Janica CRO 02.21.50
9 Mancuso Julia USA 02.22.01
10 Jacquemod Ingrid FRA 02.22.08
11 Zettel Kathrin AUT 02.22.12
12 Maze Tina SLO 02.22.23
13 Fanchini Nadia ITA 02.22.36
14 Putzer Karen ITA 02.22.51
14 Kelly Gail CAN 02.22.51
16 Kirchgasser Michaela AUT 02.22.53
17 Pärson Anja SWE 02.22.57
18 Ottosson Anna SWE 02.22.77
19 Rohregger Eveline AUT 02.22.79
20 Forsyth Allison CAN 02.22.91
21 Koznick Kristina USA 02.23.17
22 Dorfmeister Michaela AUT 02.23.30
23 Gius Nicole ITA 02.23.41
24 Nef Sonja SUI 02.23.55
25 MĂślgg Manuela ITA 02.24.64
Źródło: fsc.com.pl/okn/forum/viewtopic.php?t=310



Temat: FIS Weltcup - Slalom gigantpań w Are (SWE) 2005/2006
1 Janica Kostelic (CRO) 00.02.06,41
2 Genevieve Simard (CAN) 00.02.07,02
3 Nicole Hosp (AUT) 00.02.07,95
3 Tanja Poutiainen (FIN) 00.02.07,95
5 Manuela MĂślgg (ITA) 00.02.08,32
6 Michaela Kirchgasser (AUT) 00.02.08,50
7 Anja Pärson (SWE) 00.02.08,58
8 Maria Jose Rienda Contreras (SPA) 00.02.08,96
9 Martina Ertl-Renz (GER) 00.02.09,26
10 Nadia Styger (SUI) 00.02.09,44
11 Nadia Fanchini (ITA) 00.02.09,47
12 Julia Mancuso (USA) 00.02.09,52
13 Michaela Dorfmeister (AUT) 00.02.09,56
14 Ingrid Jacquemod (FRA) 00.02.09,70
15 Tina Maze (SLO) 00.02.09,82
16 Kathrin HĂślzl (GER) 00.02.09,84
17 Karen Putzer (ITA) 00.02.09,89
18 Ana Drev (SLO) 00.02.10,06
19 Eveline Rohregger (AUT) 00.02.10,69
20 Andrea Fischbacher (AUT) 00.02.11,36
Źródło: fsc.com.pl/okn/forum/viewtopic.php?t=1281


Temat: GO!! Sarka GO!!
Rewelacyjny przejazd Nicol - po prostu poezja GS'a - rewelacja.
Anja Paerson nie ukończyła drugiego przejazdu, podobnie Agnieszka Gąsienica - Daniel.


1 HOSP Nicole 2:31.72
2 PIETILAE-HOLMNER Maria 2:32.57
3 KARBON Denise 2:32.69
4 KIRCHGASSER Michaela 2:32.87
5 MANCUSO Julia 2:32.96
6 HOELZL Kathrin 2:33.02
7 OTTOSSON Anna 2:33.05
8 REBENSBURG Viktoria 2:33.27
9 ZETTEL Kathrin 2:33.30
10 SIMARD Genevieve 2:33.34
11 MOELGG Manuela 2:33.36
12 ZAHROBSKA Sarka 2:33.44
13 SUTER Fabienne 2:33.46
14 POUTIAINEN Tanja 2:33.69
15 JACQUEMOD Ingrid 2:33.99
16 BERTRAND Marion 2:34.01
17 BERTRAND Olivia 2:34.16
18 SANTON Aurelie 2:34.23
19 AUFDENBLATTEN Fraenzi 2:34.56
20 GIUS Nicole 2:34.57
21 ZUZULOVA Veronika 2:34.66
22 MAZE Tina 2:34.69
23 RIESCH Maria 2:34.73
24 PUTZER Karen 2:34.74
25 RUBENS Shona 2:34.79
26 FERK Marusa 2:34.81
27 ALCOTT Chemmy 2:34.94
28 LINDELL-VIKARBY Jessica 2:35.56
29 LUDLOW Libby 2:35.68


Pozdr
MaćkoS
Źródło: fsc.com.pl/okn/forum/viewtopic.php?t=1831


Temat: Puchar Świata w Kranjskiej Gorze
Nicole Hosp wygrała slalom gigant alpejskiego Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze, odnosząc szóste zwycięstwo w karierze, a drugie w tej konkurencji. 23-letnia Austriaczka umocniła się dzięki temu zwycięstwu na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej PŚ



1 Nicole Hosp (AUT) 00.02.09,85
2 Nicole Gius (ITA) 00.02.10,28
3 Tanja Poutiainen (FIN) 00.02.10,42
4 Kathrin HĂślzl (GER) 00.02.10,53
5 Elisabeth GĂśrgl (AUT) 00.02.11,10
6 Andrea Fischbacher (AUT) 00.02.11,18
7 Sarka Zahrobska (CZE) 00.02.11,31
8 Michaela Kirchgasser (AUT) 00.02.11,32
9 Maria Pietilae-Holmner (SWE) 00.02.11,40
10 Manuela MĂślgg (ITA) 00.02.11,46
11 Anna Ottosson (SWE) 00.02.11,80
12 Anja Pärson (SWE) 00.02.11,87
13 Genevieve Simard (CAN) 00.02.12,19
14 Libby Ludlow (USA) 00.02.12,66
15 Daniela Zeiser (AUT) 00.02.12,79
16 Chemmy Alcott (GBR) 00.02.13,04
17 Mateja Robnik (SLO) 00.02.13,08
18 Veronika Zuzulova (SVK) 00.02.13,12
19 Ingrid Jacquemod (FRA) 00.02.13,15
20 Marion Bertrand (FRA) 00.02.13,16
21 Jelena Lolovic (SCG) 00.02.13,63
22 Ana Drev (SLO) 00.02.13,73
23 Hilary Longhini (ITA) 00.02.13,74
24 Rabea Grand (SUI) 00.02.13,80
25 Tina Maze (SLO) 00.02.13,85
26 Aurelie Santon (FRA) 00.02.14,19
27 Jessica Lindell-Vikarby (SWE) 00.02.14,24
28 Olivia Bertrand (FRA) dnf
28 Denise Karbon (ITA) dnf
28 Karen Putzer (ITA) dnf
Źródło: fsc.com.pl/okn/forum/viewtopic.php?t=1770


Temat: Alpejski PŚ: Zettel wygrała slalom gigant
Kathrin Zettel (2.09,50) wygrała slalom gigant alpejskiego Pucharu Świata, który w czwartek rozegrany został w austriackiej miejscowości Semmering.
Zettel wyprzedziła dwie inne Austriaczki - Nicole Hosp (strata 0,10 s) oraz prowadzącą po pierwszym przejeździe Marlies Schild (strata 0,16).



1 Kathrin Zettel (AUT) 00.02.09,50
2 Nicole Hosp (AUT) 00.02.09,60
3 Marlies Schild (AUT) 00.02.09,66
4 Julia Mancuso (USA) 00.02.09,82
5 Michaela Kirchgasser (AUT) 00.02.10,27
6 Anja Pärson (SWE) 00.02.10,47
7 Denise Karbon (ITA) 00.02.11,55
8 Ingrid Jacquemod (FRA) 00.02.11,79
9 Tanja Poutiainen (FIN) 00.02.11,90
10 Anna Ottosson (SWE) 00.02.12,01
10 Karen Putzer (ITA) 00.02.12,01
12 Manuela MĂślgg (ITA) 00.02.12,06
13 Tina Maze (SLO) 00.02.12,34
13 Tina Weirather (LIE) 00.02.12,34
15 Maria Pietilae-Holmner (SWE) 00.02.12,56
16 Kathrin HĂślzl (GER) 00.02.12,63
17 Aurelie Santon (FRA) 00.02.12,66
18 Olivia Bertrand (FRA) 00.02.12,67
18 Mateja Robnik (SLO) 00.02.12,67
20 Elisabeth GĂśrgl (AUT) 00.02.12,83
21 Chemmy Alcott (GBR) 00.02.12,93
22 Fabienne Suter (SUI) 00.02.13,08
23 Veronika Zuzulova (SVK) 00.02.13,17
24 Ana Drev (SLO) 00.02.13,23
25 Jessica Lindell-Vikarby (SWE) 00.02.13,37
26 Marion Bertrand (FRA) 00.02.13,40
27 Daniela Zeiser (AUT) 00.02.13,44
28 Caroline Ruiz Castillo (SPA) 00.02.13,50
29 Genevieve Simard (CAN) 00.02.14,15
30 Jessica C Kelley (USA) 00.02.14,22
Źródło: fsc.com.pl/okn/forum/viewtopic.php?t=1748


Temat: FIS Weltcup - slalom gigant pań w Hafjell-Kvitfjell (NOR)
1 Rienda Contreras Maria Jose SPA 00.02.22,64
2 Hosp Nicole AUT +00.00.00,25
3 Poutiainen Tanja FIN +00.00.00,52
4 Dorfmeister Michaela AUT +00.00.00,65
5 Pärson Anja SWE +00.00.00,79
6 Kostelic Janica CRO +00.00.00,81
7 Simard Genevieve CAN +00.00.01,00
8 Putzer Karen ITA +00.00.01,25
9 Maze Tina SLO +00.00.01,53
10 Fanchini Nadia ITA +00.00.01,57
11 Ertl-Renz Martina GER +00.00.01,70
12 Ottosson Anna SWE +00.00.01,94
13 Lindell-Vikarby Jessica SWE +00.00.01,98
14 GĂśrgl Elisabeth AUT +00.00.02,02
15 Cook Stacey USA +00.00.02,15
16 Drev Ana SLO +00.00.02,28
17 Zettel Kathrin AUT +00.00.02,35
18 Berger Silvia AUT +00.00.02,39
19 Aufdenblatten Fränzi SUI +00.00.02,41
20 Kirchgasser Michaela AUT +00.00.02,82
21 Ludlow Libby USA +00.00.02,85
22 Mancuso Julia USA +00.00.02,98
23 Lustenberger Christina CAN +00.00.03,12
24 Fischbacher Andrea AUT +00.00.03,29
25 HĂślzl Kathrin GER +00.00.03,46
26 Stiegler Resi USA +00.00.03,51
27 Hargin Janette SWE +00.00.04,17
28 Bremseth Lisa NOR +00.00.04,23
29 Gerg Annemarie GER +00.00.04,44

nie ukończyły:
dnf MĂślgg Manuela ITA --.--.--
dnf Zuzulova Veronika SVK --.--.--
dnf Meissnitzer Alexandra AUT --.--.--
dnf Styger Nadia SUI --.--.--
dnf Mielke Kristen USA --.--.--
dnf Santon Aurelie FRA --.--.--
dnf Kildow Lindsey C. USA --.--.--
dnf Schleper Sarah USA --.--.--
dnf Zahrobska Sarka CZE --.--.--
dnf Jacquemod Ingrid FRA --.--.--
dnf Schild Martina SUI --.--.--
dns Fleiss Nika CRO --.--.--
dns Schild Marlies AUT --.--.--


Źródło: fsc.com.pl/okn/forum/viewtopic.php?t=1240


Temat: 20.02.2005 Slalom pań w Are 2005
20.02.2005 Slalom pań w Are 2005
dobra wiadomość dla miłośników pięknej hiszpanki Rienda pierwsza


zdjęcie z St. Moritz

1 M. Rienda Contreras (ESP) 1:02.48 1:02.20 2:04.68 0:00.00
2 Nicole Hosp (AUT) 1:02.36 1:02.90 2:05.26 0:00.58
3 Anja Paerson (SWE) 1:03.05 1:02.52 2:05.57 0:00.89
4 Julia Mancuso (USA) 1:03.10 1:02.51 2:05.61 0:00.93
5 Elisabeth Goergl (AUT) 1:02.66 1:03.07 2:05.73 0:01.05
6 Renate Goetschl (AUT) 1:03.15 1:02.60 2:05.75 0:01.07
7 Genevieve Simard (CAN) 1:03.14 1:02.72 2:05.86 0:01.18
8 Allison Forsyth (CAN) 1:03.62 1:02.45 2:06.07 0:01.39
9 M. Dorfmeister (AUT) 1:03.39 1:02.75 2:06.14 0:01.46
10 M. Pietilae-Holner (SWE) 1:03.61 1:02.65 2:06.26 0:01.58
11 Janica Kostelic (CRO) 1:03.21 1:03.07 2:06.28 0:01.60
12 Ingrid Jacquemod (FRA) 1:03.62 1:02.77 2:06.39 0:01.71
13 Anna Ottosson (SWE) 1:02.92 1:03.50 2:06.42 0:01.74
14 Silvia Berger (AUT) 1:03.55 1:02.91 2:06.46 0:01.78
15 Tina Maze (SLO) 1:03.22 1:03.25 2:06.47 0:01.79
16 Kristina Koznick (USA) 1:04.09 1:02.46 2:06.55 0:01.87
17 Martina Ertl (GER) 1:03.54 1:03.02 2:06.56 0:01.88
18 Brigitte Acton (CAN) 1:03.92 1:02.69 2:06.61 0:01.93
19 A. Meissnitzer (AUT) 1:03.52 1:03.15 2:06.67 0:01.99
20 Sarah Schleper (USA) 1:03.71 1:03.05 2:06.76 0:02.08
21 Kathrin Zettel (AUT) 1:03.76 1:03.13 2:06.89 0:02.21
22 Gail Kelly (CAN) 1:04.15 1:02.86 2:07.01 0:02.33
23 Karen Putzer (ITA) 1:03.58 1:03.46 2:07.04 0:02.36
24 Andrea Fischbacher (AUT) 1:03.91 1:03.16 2:07.07 0:02.39
25 Emily Brydon (CAN) 1:04.10 1:03.04 2:07.14 0:02.46
26 Eveline Rohregger (AUT) 1:03.99 1:03.19 2:07.18 0:02.50
27 Annemarie Gerg (GER) 1:04.05 1:03.14 2:07.19 0:02.51
28 Sophie Splawinski (CAN) 1:03.95 1:03.33 2:07.28 0:02.60
29 Manuela Moelgg (ITA) 1:03.88 1:03.51 2:07.39 0:02.71
Tanja Poutiainen (FIN) DNF
M. Kirchgasser (AUT) 1:03.40 DNF
Źródło: fsc.com.pl/okn/forum/viewtopic.php?t=192


Temat: FIS Weltcup - Super-G pan w Hafjell-Kvitfjell (NOR)
generalnie coś niesamowitego
popatrzcie na wyniki
trzy pierwsze panie z tym samym czasem
1 Michaela Dorfmeister (AUT) 00.01.18,65
1 Lindsey C. Kildow (USA) 00.01.18,65
1 Nadia Styger (SUI) 00.01.18,65
4 Kelly Vanderbeek (CAN) 00.01.18,66
5 Lucia Recchia (ITA) 00.01.18,70
6 Anja Pärson (SWE) 00.01.18,76
6 Julia Mancuso (USA) 00.01.18,76
8 Kathrin Zettel (AUT) 00.01.18,77
9 Libby Ludlow (USA) 00.01.19,08
10 Petra Haltmayr (GER) 00.01.19,15
11 Marie Marchand-Arvier (FRA) 00.01.19,16
12 Elisabeth GĂśrgl (AUT) 00.01.19,20
12 Daniela Ceccarelli (ITA) 00.01.19,20
14 Janica Kostelic (CRO) 00.01.19,21
15 Martina Ertl-Renz (GER) 00.01.19,24
16 Nicole Hosp (AUT) 00.01.19,35
17 Wendy Siorpaes (ITA) 00.01.19,39
18 Marlies Schild (AUT) 00.01.19,40
19 Katja Wirth (AUT) 00.01.19,41
20 Jessica Lindell-Vikarby (SWE) 00.01.19,47
21 Emily Brydon (CAN) 00.01.19,51
22 Alexandra Meissnitzer (AUT) 00.01.19,54
23 Stacey Cook (USA) 00.01.19,60
23 Karen Putzer (ITA) 00.01.19,60
25 Genevieve Simard (CAN) 00.01.19,61
26 Kathrin Wilhelm (AUT) 00.01.19,64
27 Ingrid Jacquemod (FRA) 00.01.19,68
28 Brigitte Acton (CAN) 00.01.19,81
29 Urska Rabic (SLO) 00.01.19,82
30 Fränzi Aufdenblatten (SUI) 00.01.19,84
31 Carole Montillet-Carles (FRA) 00.01.19,94
31 Kirsten Clark (USA) 00.01.19,94
33 Monika Dumermuth (SUI) 00.01.19,95
34 Sarka Zahrobska (CZE) 00.01.20,08
35 Fanny Chmelar (GER) 00.01.20,14
36 Daniela Merighetti (ITA) 00.01.20,20
37 Petra Robnik (SLO) 00.01.20,22
38 Resi Stiegler (USA) 00.01.20,29
39 Marion Rolland (FRA) 00.01.20,32
40 Bryna McCarty (USA) 00.01.20,33
41 Silvia Berger (AUT) 00.01.20,37
42 Chemmy Alcott (GBR) 00.01.20,53
43 Nika Fleiss (CRO) 00.01.20,58
44 Ingrid Rumpfhuber (AUT) 00.01.20,61
45 Anna Ottosson (SWE) 00.01.20,66
46 Manuela MĂślgg (ITA) 00.01.20,83
47 Anne Marie MĂźller (NOR) 00.01.20,88
48 Steffi Stemmer (GER) 00.01.20,94
49 Elena Fanchini (ITA) 00.01.21,02
50 Aurelie Santon (FRA) 00.01.21,29
51 Kathrin HĂślzl (GER) 00.01.21,33
52 Ella Alpiger (SUI) 00.01.21,53
53 Tanja Poutiainen (FIN) 00.01.22,29
54 Sylviane Berthod (SUI) dnf
54 Veronika Zuzulova (SVK) dnf
54 Nadia Fanchini (ITA) dnf
54 Ana Drev (SLO) dnf
54 Martina Schild (SUI) dnf
54 Tina Maze (SLO) dnf
54 Andrea Fischbacher (AUT) dnf
54 Janette Hargin (SWE) dnf
Źródło: fsc.com.pl/okn/forum/viewtopic.php?t=1238